Городоцька міська територіальна громада

Праця — важливий засіб морального, економічного, трудового, естетичного виховання

Дата: 06.02.2023 11:30

Праця — внутрішня потреба людини, першооснова її буття.

Наукові психолого-педагогічні дослідження і педагогічна практика засвідчують: уже трирічна дитина прагне до самостійності, елементарної трудової діяльності. Тому і вдома, і в дошкільному закладі слід підтримувати це прагнення малюка, формуючи постійну потребу в діяльності; виховувати інтерес до праці та до результатів своїх трудових дій; ознайомлювати з працею дорослих,  залучати до різних видів трудової діяльності.

З цією метою у нашому дошкільному закладі проводиться систематична робота з дітьми.

На кожен день тижня запланований певний вид трудової діяльності дітей, зміст і форма реалізації якого можуть коригуватися залежно від погодних умов та індивідуальних особливостей вихованців.

Таким чином протягом тижня діти залучаються до всіх видів праці.