"Оздоб пряник до Дня святого Валентина"

Дата: 07.02.2023 16:01

Напередодні відкриття у нашому місті Городок пекарні-кав'ярні "Штрудель" вихованці Городоцького центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Городоцької міської ради взяли участь у майстер-класі "Оздоб пряник до Дня святого Валентина".

Діти вперше мали справу з кондитерською глазур'ю. Завзято працювали з кондитерськими мішечками та вміло поєднували кольори. Результат приємно здивував усіх.

Пряники мали дуже презентабельний вигляд так як були розмальовані гарно, старанно та охайно. Після майстер-класу діти пили чай із смачними кексами.

До Центр діти повернулись  задоволеними, із власноручно розмальованими пряниками та гостинцями для тих, хто не брав участі у заході.

Керівництво Центру щиро дякує приватному підприємцю Наталії Давиденко за організацію майстер-класу, який дав можливість вихованцям проявити себе в кулінарній справі.