Наближення соціальних послуг до жителів – один із пріоритетів розвитку Городоцької міської територіальної громади

Дата: 08.02.2023 16:26

07 лютого в Городоцькій міській територіальні громаді відбулась презентація надання соціальних послуг у сільських населених пунктах.

В с.Стара Пісочна та в с.Велика Яромирка  завершено облаштування побутових кімнат об’єднаного відділення «Віра в життя» КУ «Центр надання соціальних послуг Городоцької міської ради».

В цих закладах   надаватимуться соціальні послуги як мешканцям  старостинських округів, так і внутрішньо переміщеним особам, які на даний час проживають у селах Старопісочнянського та Великояромирського старостинських округів.

У побутових кімнатах відвідувачі  зможуть  попрати білизну, попрасувати одяг та прийняти душ. Крім цього, за попереднім записом отримати послуги перукаря, швачки та взуттєвика.

До жителів старостинських округів в цей день завітали: Неоніла Андрійчук  -  міський голова, Ольга Бистрицька - керуюча справами (секретар) виконавчого комітету міської ради, Надія Шевченко  - директор КУ «Центр надання соціальних послуг Городоцької міської ради», голова громадської приймальні народного депутата України Олександра Гереги  - Вадим Якубовський, який побажав усім присутнім миру, злагоди, подальшого розвитку нашої територіальної громади та вручив подарунки.