День Єднання у Городоцькому центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю

Дата: 16.02.2023 16:18

16 лютого 2023 року, в День Єднання, у Городоцькому центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Городоцької міської ради, проведено Квест- марафон ,, Таємниця острова скарбів''. Нову форму роботи ,,КВЕСТ''' з вихованцями нашого Центру започаткував Юрій Морозович, фахівець з фізичної реабілітації. Гра, під час проведення якої, перед учасниками були поставлені завдання задля досягнення мети. Було дуже цікаво, жваво, весело, загадково. У грі використано елементи географії - складали із пазлів карту нашої області. Діти виконували різні спортивні завдання, при цьому було задіяно : настільний хокей, баскетбольне кільце, чудо- драбина, тенісний стіл та гімнастичний інвентар. Із поставленими завданнями вихованці справились успішно, мету досягнуто. Цього разу діти у своїх діях перевершили себе. Це було круто. По завершенні гри вихованців нагороджено медальками ,,За успіхи у спорті '' та невеличкими подарунками .