День Героїв Небесної Сотні: 9 років кривавої дати

Дата: 21.02.2023 14:13

Щороку, 20 лютого в Україні вшановують День пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Саме в ці дні, під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. 20 лютого  2014 року загинуло найбільше активістів Майдану за демократичні цінності та територіальну  цілісність України, за ідеали демократії та права і свободи українців. Усі вони увійшли до меморіалу борців за українську незалежність — до Небесної Сотні. Минуло 9 років з тих днів. Ціна свободи і гідності висока, але свою незламність український народ демонструє всьому світу і сьогодні. Ми продовжуємо боротьбу. І  обов’язково переможемо.

На центральній площі Героїв Майдану керівництво міської ради, представники ГО політичної партії “За Конкретні Справи”, небайдужі жителі нашої громади вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, небесних Ангелів російсько-української війни.

Пам’ятаємо...

Миру усім нам на нашій славній українській землі.

Слава Україні! Героям Слава!