Стань тим, хто звільнить Україну

Дата: 06.03.2023 16:37

06 березня 2023 року у рамках проекту  «Гвардія наступу» відбулася зустріч представників Хмельницької районної військової адміністрації,  національної поліції,  державної прикордонної  служби Хмельниччини з представниками нашої громади.

Проведення агітаційних заходів серед населення громади  -  долучення до  бригад «Гвардії наступу». Усі, хто прагне  якомога  швидше викинути російських загарбників з української землі та звільнити всіх наших людей, може стати частиною нових підрозділів: «Лють»,  «Буревій», «Червона калина», «Сталевий кордон», «Рубіж» та інші.

Обираючи бригаду, кандидати мають врахувати, що в Національній гвардії та державній прикордонній службі вони вступають на військову службу, а в бригаді національної поліції - стають поліцейськими.

Доукомплектування нових бригад відбуватиметься виключно з добровольців, високомотивованих патріотів України.

Долучаймось до «Гвардії  наступу», до тих, хто звільнить Україну.