Дата: 07.03.2023 15:38

Городоцький міський Будинок культури — заклад клубного типу, який спрямовує свою діяльність на підвищення культурного рівня громади, розвиток та збереження національної культури, популяризацію провідних жанрів мистецтва. Міський Будинок культури розташовується в центральній частині міста за адресою: 32000, (Хмельницька область, Україна) м.Городок, вул.Грушевського,59.

Працівники МБК працюють в тісному контакті з міською радою, відділом культури, національностей, релігій та туризму Городоцької міської ради, старостатами громади, навчальними закладами, дитячими садками, музеєм, бібліотеками,  мистецькими закладами, громадськими організаціями. Будинок культури є організатором та співорганізатором проведення різнопланових заходів, урочистостей та концертних програм до державних, міських, професійних, календарно-обрядових свят, мітингів, вечорів пам'яті.

Оновлений хол МБК відкритий для проведення заходів різноманітного типу: концерти колективів закладу, виставки, конференції, тощо. Сцена глядацької зали реконструйована у 2012 році. Нині глядацька зала МБК має 500 місць. Також вона оснащена сучасним технічним обладнанням, хорошою звуковою та світловою апаратурою. Городоцький міський Будинок культури, зі своєю 90-то річною історією, є одним з найпотужніших мистецьких закладів Городоччини та упродовж багатьох десятиліть впевнено тримає позицію лідера.

Працівниками міського Будинку культури проводяться різні за формою  та  тематикою  культурно-дозвільні  заходи.

У 2022 році у  міському  Будинку культури  проведено:

174 - культурно - освітніх   та розважальних заходів, 30610 - відвідувачів;

19 - суспільно-політичних заходів, 2275 -  відвідувачів,

72 -  виставки  творів  мистецтва, 6549 - відвідувачів,

12 - концертів  художньої  самодіяльності, 10817 -  відвідувачів.

На базі Будинку культури функціонує  7  творчий колектив, серед яких 5 мають звання «народний» та  2 колективи  «зразковий», а саме:

• Народний ансамбль пісні «Сонячне коло» Городоцького міського Будинку культури Городоцької міської територіальної громади;
  • Зразковий фольклорний ансамбль «Щедрик» Городоцького міського Будинку  культури Городоцької міської територіальної громади;
  • Зразковий ансамбль сучасного танцю «Колібрі» Городоцького міського Будинку культури Городоцької міської територіальної громади;
  • Народний хор ветеранів праці «Червона калина» Городоцького міського Будинку  культури Городоцької міської територіальної громади;
  • Народний ансамбль народної музики Городоцького міського Будинку культури Городоцької міської територіальної громади;
  • Народний ансамбль танцю «Мрія» Городоцького міського Будинку культури Городоцької міської територіальної громади;
  • Народний ансамбль української пісні «Співуче джерело» Городоцького міського Будинку культури Городоцької міської територіальної громади;

Творчі колективи Міського Будинку культури відомі в Україні та закордоном. Вони  є  постійними учасниками усіх загальноміських та обласних заходів, дипломантами багатьох Всеукраїнських, Міжнародних фестивалів та конкурсів.

Поєднання новаторського підходу зі збереженням кращих традицій дає змогу плідно реалізовувати задуми різних вікових категорій. Творча команда Городоцького міського Будинку культури професійно готує та організовує:

· дні відкритих дверей та звітні концерти;

· новорічні та тематичні ранки (казки та авторські розважальні програми);

· святкові концертні та розважальні програми;

· заходи на «Відкритому культурному просторі»;

· концертні програми, театральні вистави, виступи професійних артистів;

· майстер-класи, кіно під відкритим небом, флешмоби, фотоконкурси;

· театралізовані дійства, благодійні акції, урочисті заходи.

Городоцький  міський Будинок культури є універсальним закладом, зручним для проведення заходів різних типів: концертів, виставок, презентацій, майстер-класів і т.д. Потужності закладу дають йому змогу бути майданчиком для ділового спілкування та ділового туризму, сімейного та молодіжного відпочинку.

Він пропонує  фізичним особам, організаціям та підприємствам:

- глядацьку залу,

- малу залу,

- виставкову залу,

- хореографічну залу,

- конференц залу,

- методичний кабінет,

- студію звукозапису.

Велика творча родина Городоцького міського Будинку культури радо запрошує доєднатися кожного, незалежно від віку і вподобань, здійснити свою мрію та діяти, розкрити таланти і досягти успіху!