Жителя Городоцької громади притягнуто до кримінальної відповідальності за вчинення грабежу

Дата: 08.03.2023 08:51

В червні 2022 року житель Городоцької громади перебуваючи в м.Городок, прокрався до житлового будинку пенсіонерки через незамкнені вхідні двері, так як пенсіонерка чекала працівників соціальної служби.

Підійшовши до переляканої бабусі, яка лежала в ліжку, та скориставшись її безпорадним станом, засуджений забрав її гаманець та мобільний телефон.

Після цього зловмисник, не заподіявши шкоди здоров’ю жінки, спокійно покинув будинок з викраденим.

До поліції зателефонували працівники соцслужби, які невдовзі прийшли провідати стареньку.

Працівниками поліції було оперативно затримано підозрюваного. Злодієм виявився раніше судимий місцевий мешканець.

В ході судового розгляду за принципової позиції прокурорами Волочиської окружної прокуратури забезпечено належне підтримання публічного обвинувачення у зазначеному кримінальному провадженні та доведено винуватість особи, причетної до вчинення вищевказаного кримінального правопорушення та 8 грудня 2022 року Городоцький районний суд визнав винним 41-річного жителя м. Городок у грабежі, вчиненому повторно, поєднаному з проникненням у житло, в умовах воєнного стану (ч.4 ст.186 Кримінального кодексу України). Його засуджено до 7 років позбавлення волі.

27 лютого 2023 року Хмельницьким апеляційним судом залишено вищевказане рішення Городоцького районного суду без змін, а апеляційні скарги сторони захисту без задоволення. Вирок суду набрав законної сили.

Прокурор Волочиської

окружної прокуратури                                                   Максим МАНИЛЮК