Наші земляки – волонтери продовжують надавати гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам

Дата: 14.03.2023 08:32

13 березня до гуманітарного Хабу Городоцької міської ради надійшла чергова партія гуманітарної допомоги від наших земляків – волонтерів. Зокрема, це – одяг, взуття, іграшки, покривала та засоби гігієни, які зібрані жителями Лодзьського воєводства (республіка Польща) та доставлені в м.Городок Францом Органістим та Валентиною Заїкою.

Необхідні речі зможуть отримувати внутрішньо переміщені особи в соціальному магазині Городоцької міської ради (приміщення центральної бібліотеки).

Щиро дякуємо нашим землякам, які проживають в м.Лодзь (республіка Польща) за неодноразову допомогу, яка була надана ними для потреб внутрішньо переміщених осіб, які на даний час проживають на території нашої громади, а також – для потреб ЗСУ.

Разом до Перемоги!