Вітання працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Дата: 19.03.2023 08:00

Щорічно, у третю неділю березня, в Україні відзначають День житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

У будь-яких умовах працівники цієї стратегічної галузі забезпечують наші оселі теплом, водою та іншими комунальними послугами, підтримують безперебійне функціонування об’єктів критичної інфраструктури.

Особливо сьогодні, в час війни, як ніколи раніше, робота працівників житлово-комунального господарства важлива та необхідна нашій громаді.

З цієї нагоди, директор комунального підприємства “Городоккомунсервіс” Антон Федощук привітав колег із професійним святом, подякував за роботу та побажав миру, добра, злагоди. Також до щирих вітань приєднались  перший заступник міського голови Артур Косінський, який підкреслив, що комунальники відіграють надзвичайно важливу роль в тому, щоб місто було чистим, гарним, зручним та комфортним для городоччан та  гостей нашого міста, привітання звучали від заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмитра Варшавського, начальника відділу ЖКГ, інфрастуктури та благоустрою Сергія Літвінчука, які побажали, щоб той затишок, тепло та комфорт, який вони створюють у нашій громаді, були у їхньому житті, сім’ях та родинах.

За сумлінну, самовіддану  щоденну працю кращі працівники підприємства були відзначені Подяками міської ради та цінними подарунками.