КП «Городоккомунсервіс» інформує про виконану роботу за тиждень…

Дата: 17.03.2023 15:03

Адміністрація Комунального Підприємства "Городоккомунсервіс" повідомляє про перелік робіт, які виконано 14-17 березня 2023 року:

- облаштовано контейнерний майданчик (встановлено огородження, залито під фундамент, проведено прибирання) по вул.Гончара О. в м.Городок;

- проведено підрізування та підчистку дерев (2 каштани) по вул.Грушевського в м.Городок;

- проведено прибирання та вивіз сміття по вулицях Грушевського, Шевченка Т., Гончара О в м.Городок;

- проведено прибирання та вивіз пластикової тари;

- проведено ремонтно-аварійні роботи, а саме:

ліквідовано прорив на водопровідній ділянці по вул.Ткачука Г.І. в м.Городок. Задіяні слюсарі аварійно-відновлювальних робіт, аварійна майстерня МАЗ, екскаватор "Борекс". Замінено 1 метр труби ПЕ діаметр 32, за допомогою з'єднувальних муфт ПЕ діаметр 32.

в с. Лісоводи проведено роботи по заміні аварійної ділянки каналізаційної мережі на території лікарні, а також проводилась гідродинамічна очистка каналізаційних труб діаметр 200 та 250. Замуленість труб складає 70 відсотків. Були задіяні слюсарі аварійно-відновлювальних робіт, екскаватор "Борекс", асанмашина, самоскид - ЗІЛ, КАМАЗ був задіяний для перевезення труб. Також проводився ремонт та очистка діючих каналізаційних колодязів.

в с.Грицьків бригадою електромонтерів проведено ремонт пуско-налагоджувальної апаратури на ВБР.

проведено заміри та потрібні розрахунки по заміні водопровідної мережі по вул.Привокзальна в м.Городок;

проводиться заміна каналізаційної мережі в с.Лісоводи та ліквідація каналізаційного затору по вул.Шевченка.