Дата: 20.03.2023 17:06

Сьогодні на центральній площі Героїв Майдану було надзвичайно хвилююче: відбулась передача автівок для потреб ЗСУ.

Кошти були зібрані учнями та педагогами освітніх закладів нашої громади. До   флешмобу “ освітянська коляда наближає перемогу” долучилися жителі старостинських округів та міста Городок. Кожна пожертвувана гривня стала дуже важливою. І завдяки готовності українців боротись з ворогом та продовжувати жити, було придбано три автівки для наших захисників.

Секретар міської ради Олена Гріх, подякувала усім, хто взяв участь у зборі коштів і зазначила, що з такими юними патріотами, які люблять свою країну, ми швидко звільнемо нашу країну від ворога.

Із словами щирої подяки виступили начальник другого відділу Хмельницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Володимир Стецко, директор БО “ Благодійний Фонд Городоччини — Єдність громади — шлях до Перемоги” Максим Басун  та вручили ключі від автівок військовим.

Разом до Перемоги! Спільними зусиллями ми переможемо ворога.

Слава Україні! Слава ЗСУ!