Чому саме цей день?

Дата: 21.03.2023 08:14

Двадцять перший день третього місяця був обраний, щоб показати, що синдром Дауна пов’язаний із трьома копіями 21-ї хромосоми.

Події, що відбуваються у нашій країні, торкаються всіх, і ми розуміємо, що всім зараз потрібна допомога, підтримка, аби вистояти вберегти себе і близьких, зберегти своє емоційне й психічне здоров’я.

Щоб привернути увагу суспільства та висловити толерантність в цей день закликають надягати яскраві, непарні шкарпетки або лише одну як символ, що різниця між нами лише в одній хромосомі.

Як можеш допомогти саме ти?

Вдягни різні шкарпетки, але лише цим сьогодні вже не здивуєш, тому додай креативу - злови на собі погляди та зрозумій, що відчуває на собі щодня людина зі синдромом Дауна.

Зроби оригінальне незвичне фото та виклади у соц мережу.

Хештеги цього дня: #шкарпеткуйся_ІРЦ

Підтримай людей зі синдромом Дауна та запроси інших зробити те саме!

Джерело: https://www.facebook.com