Городоцька міська територіальна громада

Кущі калини, як символ мужності людей, що пролили кров за Україну в боротьбі з ворогом

Дата: 24.03.2023 19:49

Сьогодні на території громади відбувся щорічний День довкілля. Учасники акції провели благоустрій територій загальногого користування, прибережних смуг та тротуарів. Також висадили саджанці червоної калини вздовж тротуару від автостанціі до міського кладовища по вул.О.Мельника, як символ мужності людей, що пролили кров за Україну в боротьбі з ворогом.
Долучитися до дня довкілля просто, іноді достатньо і невеликого кроку, що матиме великий вплив на стан довкілля. Приділяти увагу санітарному стану слід не тільки навесні, а впродовж всього року.
Чистота нашої землі – у наших руках! Зберегти красу природи, сприяти її оновленню – завдання кожної людини!