Медичний добровольчий батальйон «Госпітальєри» отримав автомобіль від Городоцької громади

Дата: 03.04.2023 10:24

1 квітня 2023 року Городоцька міська територіальна громада передала для потреб військових спеціалізований автомобіль «RENAU LT» (пересувний госпіталь), який певний час виконував гуманітарну місію у Сирії.

Даний автомобіль було придбано у Франції за сприяння сім'ї Шевченка Ю.В. та Шевченко Н.І. та передано медичному добровольчому батальйону «Госпітальєри», який бере участь у російсько–українській війні на Донбасі з 2014 року, займається наданням першої медичної допомоги та евакуацією поранених українських воїнів з найгарячіших ділянок фронту.

Дякуємо усім, хто долучився до організації придбання та транспортування даного автомобіля. Це – керівники медичних закладів громади Андрійчук А.С. та Кушнір О.В., керівники соціальних закладів - Шевченко Н.І. та Казмірчук Л.С., а також Денис Конюшко, який служить безпосередньо в батальйоні «Госпітальєри» та здійснив перевезення автомобіля від кордону до військової частини. Впевнені, що пересувний госпіталь врятує життя не одному нашому захиснику.

Мобільність армії – це запорука успішного виконання завдань, тож разом наближаємо перемогу! Слава Україні!