Засідання ініціативної групи

Дата: 05.04.2023 13:26

Сьогодні, у залі засідань міської ради, за участі секретаря міської ради Олени Гріх, представників БФ «Рокада», внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території нашої громади, відбулось перше засідання ініціативної групи з питань створення Ради ВПО.

Олена Гріх, секретар міської ради, Андрій Цариценко, представник БФ «Рокада» детально розповіли про мету та завдання створення Ради ВПО. Також було обговорено ряд процедурних питань, зокрема: участь бажаючих внутрішньо переміщених осіб у Раді ВПО, обрання заступника та секретаря Ради тощо.

Рада ВПО є консультативно-дорадчим органом, утвореним з метою вирішення питань, пов’язаних з реалізацією державної політики у сфері захисту прав внутрішньо переміщених осіб, підтримка та захисту переміщеного бізнесу у Городоцькій міській раді.

Отже, якщо ви внутрішньо переміщена особа, ініціативна та маєте пропозиції з вирішення проблемних питань ВПО, запрошуємо до  співпраці.

Разом до Перемоги! Усе буде Україна!