За позовами прокуратури конфіскували 7 земельних ділянок, що належали громадянам рф

Дата: 13.04.2023 16:10

З початку року за позовними заявами Волочиської окружної прокуратури, в результаті їх судового розгляду, Городоцьким районним судом прийняті рішення про конфіскацію та передачу у власність держави 7 земельних ділянок загальною площею близько 10 га вартістю понад 260 тис. грн,  які розташовані на території Городоцької та Сатанівської ОТГ, що належали громадянам рф.

Встановлено, що 5 громадян російської федерації отримавши у прядку спадкування землю на території Городоцької та Сатанівської ОТГ, ігноруючи вимоги земельного законодавства України, впродовж року з дня оформлення права власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення, не відчужили їх та передали в оренду сільськогосподарським підприємствам з одержанням доходів від оренди.

Земля є основним національним багатством, що знаходиться під особливою охороною держави.

Таким чином, окружною прокуратурою вжито заходів щодо повернення земельних ділянок у власність держави з метою забезпечення потреб у першу чергу громадян України.

Прокурор Волочиської окружної прокуратури                 Максим МАНИЛЮК