Дійство під гаслом «Великодні дзвони»

Дата: 18.04.2023 11:27

З давніх-давен в Україні зберігається обряд водіння гаївок – свято великої радості Воскресіння Господнього, яке традиційно увіншує відзначення Великодніх днів.

Не оминуло воно і Чорниводський будинок культури, біля якого 17 квітня відбулося дійство під гаслом «Великодні дзвони». Вихованці БК разом з директором Ларисою Пшонко та художнім керівником Анною Будусь підготували різноманітні виступи з танцями, гаївками, веснянками. Розповідали про Воскресіння Христа і святкували прихід тепла. Свято пройшло в атмосфері християнської любові, родинного тепла і хорошого настрою.

Відродження стародавніх звичаїв у вигляді фольклорно-етнографічних свят, зокрема водіння Великодніх гаївок, є невід’ємним елементом збереження української самобутності. Тому, шануймо свої культурні надбання, і нехай з року в рік лунає Великодня гаївка.