Нагадуємо про припинення розподілу газу в Городку
Шановні споживачі газу!
В зв'язку з виробничою необхідністю - 19 квітня 2023 року з 10-00 год. до 12-00 год. (орієнтовно), Городоцька дільниця АТ "Хмельницькгаз" проведе планове технічне обслуговування ШРП (шафового газорегуляторного пункту) за адресою: м.Городок, вул.Заводська площа, 7,9,11,13 з припиненням газопостачання.
Увага!
Прохання - перекрити крани перед газовими приладами та дотримуватися правил безпеки, а також попередити членів родин про відсутність газу в даний період.
Перепрошуємо за тимчасові незручності та звертаємося з переконливим проханням: для відновлення газопостачання забезпечити 100% доступ працівників АТ «Хмельницькгаз» до газових приладів задля проведення обов'язкових робіт по перевірці на щільність системи газопостачання.
Будьте пильними!
Задля уникнення непорозумінь - вимагайте посвідчення співробітника АТ «Хмельницькгаз», яке обов'язково завірене печаткою та за підписом керівника.
Звертаємо вашу увагу, що дані роботи по модернізації об’єктів критично важливої інфраструктури проводяться виключно для забезпечення належного безпечного технічного стану газорозподільних мереж та безперебійного розподілу природного газу споживачам.
Перепрошуємо за тимчасові незручності та дякуємо за розуміння.