Відбулась нарада за результатами проходження опалювального сезону

Дата: 20.04.2023 13:40

Сьогодні в залі засідання міської ради відбулась робоча нарада за результатами проходження опалювального сезону 2022-2023 років та підготовки до сезону опалення 2023-2024 років під головуванням заступника міського голови з питань  діяльності виконавчих органів ради Дмитра Варшавського. В нараді взяли участь керівники структурних підрозділів і комунальних підприємств міської ради, представники Городоцької дільниці АТ "Хмельницькгаз".

Учасники наради провели аналіз показників спожитих об'ємів природнього газу, твердого палива, електроенергії в опалювальні сезони 2021-2022 та 2022-2023 років. Опрацювали причини перевищення запланованих лімітів та обговорили пропозиції щодо корегування лімітів в новому сезоні.

Дмитро Варшавський звернув увагу на підготовку димових і вентиляційних каналів до перевірки відповідними службами, перевірку газових лічильників, газосигналізаторів та приладів вимірювання тиску у системах опалення.

Представник Городоцької дільниці АТ "Хмельницькгаз" проінформував присутніх про заплановані заходи з підготовки до нового опалювального сезону.