Городоцька міська територіальна громада

Дарина Кадюк стала Чемпіонкою України…

Дата: 21.04.2023 09:14

Учениця Городоцької ДЮСШ Кадюк Дарина у складі збірної команди Хмельницької області з футзалу в змаганнях Чемпіонату України (Перша ліга) серед команд дівчат 2008-2009 р.н. стала Чемпіонкою України.

Фото без опису

У фінальному матчі Дарина забила два вирішальних гола.

Фото без опису

04-05 квітня 2023 року у м.Гребінка відбувся фінал Чемпіонату України з футзалу серед дівчат 2008-2009 р.н., сезону 2023 р. Учасниками змагань стали вісім команд з різних куточків України.

Після зіграних ігор та довготривалої боротьби, команди переможці здобули путівку до фіналу.

Фото без опису

У фіналі за звання «ЧЕМПІОН» боролися команди ДЮСШ №1 м.Хмельницький та КЗ Городенківська ДЮСШ, зігравши з рахунком 2:2 у серії пенальті (5:3), спортсменки ДЮСШ №1, посіли перше місце та стали чемпіонками України з фут залу у віковій категорії U-15-U-14.

Фото без опису

Місто Гребінка для юних спортсменок ДЮСШ №1 є особливим, адже там спортсменки ДЮСШ №1, втретє досягли гарного результату (2010 рік – бронзові призери, 2015 рік – срібні призери, 2020 рік чемпіони (друга ліга) і 2023 рік – стали ЧЕМПІОНАМИ! (Перша ліга).

Додатково використано матеріали сайту https://molod-sport.khm.gov.ua