Павло Дворський у Городку!

Дата: 26.04.2023 19:18

Зустрічайте легенду української естради Павла Дворського у Городку!
Ювілейний концерт Народного артиста України з нагоди 70-річчя, як і всі попередні, пройде зі шляхетною метою – підтримкою ЗСУ.
- У ці темні часи для нашої країни, ми не можемо залишатись осторонь, - каже співак. - І якщо ми не в лавах ЗСУ, то повинні робити усе можливе для наших воїнів. Це люди з вашого міста, вулиці чи навіть сусіднього двору. Тож ми співатимемо для вас і разом підтримаємо тих, хто захищає нашу рідну землю. Готуємо контрнаступ разом!
Павло Дворський написав низку хітів, у яких ллється безмежна любов до Батьківщини: «Писанка», «Дві мелодії», «Місячна дорога», «Нехай тобі розкаже дощ», «Смерекова хата» і славнозвісні «Стожари».
12 травня, міський будинок культури, 14.00
Насолоджуйтесь справжньою українською музикою і підтримуйте місцевих бійців інженерного полку на передовій.