Навчались та обговорювали різні робочі питання

Дата: 28.04.2023 13:56

27 квітня  відбулось навчання  старост та діловодів загального відділу, які працюють на території старостинських округів.

Практичним питанням було використання програмного забезпечення по оцифруванню погосподарського обліку у старостинських округах.

Окрім основного питання обговорювали різні аспекти щодо оновлення  бази даних системи реєстрації місця проживання, декларування доходів громадян, отриманих у 2022 році та інші   актуальні   питання податкового законодавства в 2023 році, а саме - сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

До відома учасників зібрання доведено також інформацію про порядок створення патронатних сімей на території громади, про проведення звірки облікових даних військовозобов’язаних та інші актуальні питання.

Проінформували про реалізацію проекту «Згуртовані громади» за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) Всеукраїнською асоціацією громад, в частині отримання насіння овочевих культур для  передачі внутрішньо переміщеним особам, які тимчасово проживають на території громади.