Ліцеїсти на мить відчули себе поліцейськими…

Дата: 01.05.2023 11:42

27 квітня відділ поліцейської діяльності №1 Хмельницького районного управління поліції в Хмельницькій області з ознайомчою екскурсією відвідали здобувачі освіти Городоцького ліцею №1.

Поліцейські ознайомили ліцеїстів з «серцем відділу» – черговою частиною, куди надходить вся інформація про скоєні злочини, події та правопорушення. Юнакам і дівчатам розповіли, як відбувається реєстрація повідомлень про вчинення правопорушень та як виїжджає на злочин група швидкого реагування.

Далі ліцеїсти прослідували на подвір’я відділку, де їм продемонстрували службовий автомобіль та розповіли про проблискові маячки та значення сигналів авто.

Діти були в захваті від продемонстрованих зразків зброї та спецзасобів. Всі бажаючі мали змогу приміряти бронежилет та шолом, потримати в руках автомат «Калашникова», пістолет «Макарова», перевірити на міцність наручники.

Не обійшлося і без профілактичної бесіди. Дітям нагадали про відповідальність за порушення норм чинного законодавства та правила поводження зі зброєю.