У Городку облаштували ще одне укриття

Дата: 06.05.2023 16:09

У Городку облаштували протирадіаційне укриття у будівлі відділення Центру надання соціальних послуг «Віра в життя». Укриття відповідає усім сучасним вимогам законодавства. Вартість робіт — понад 600 тисяч гривень.

— Укриття облаштоване за кошти місцевого бюджету. У ньому зроблено два виходи з пандусами. У підвальне приміщення проведені всі комунікації — вода, світло та газ. Є туалет. Також зроблена вентиляція, підлога та пофарбовані стіни, — зауважив перший заступник міського голови Артур Косінський.

Фото без опису     У сховищі розмістили ліжка та інші меблі, а також розділили простір на ігрові зони з іграшками та матеріалами для творчої роботи. Крім того, декорували стіни, щоб створити відповідний емоційний настрій.
     Новим укриттям можуть користуватися як працівники та підопічні Центру надання соціальних послуг і Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю, так і пересічні городоччани. Вхід до укриття планують вкласти бруківкою.

Фото без опису     — Це ідея керівництва Центру надання соціальних послуг. І — це слушна ідея. Цим питанням займемося однозначно, — сказав Артур Косінський.

Джерело: horodok.city