День пам’яті та примирення у Городку

Дата: 08.05.2023 17:43

Щороку, 8 травня, з метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939–1945 років, відзначається День пам’яті та примирення.

Цього року Україна вдруге відзначає цей День в умовах повномасштабної збройної агресії росії. Сучасна війна також супроводжується жахливими воєнними злочинами з боку російської армії та політично-військового керівництва російської федерації.

Запроваджуючи цю пам’ятну дату, Україна прагне доєднатися до європейської традиції відзначення перемоги у Другій світовій війні, пошанування всіх борців із нацизмом та жертв війни. А також – нагадати, що війна розпочалася внаслідок домовленостей між двома тоталітарними режимами: націонал-соціалістичним (нацистським) у Німеччині й комуністичним в СРСР.

З нагоди Дня пам’яті та примирення керівництво міської ради вшанували пам’ять усіх загиблих українців у Другій світовій війні та поклали квіти до Меморіального комплексу обеліску Слави.

Ольга Бистрицька, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету міської ради та Оксана Харкавлюк, голова Городоцької міської організації ветеранів, відвідали та привітали ветеранів Другої світової війни нашої громади. Памʼятаємо їхній подвиг і всі злочини гітлерівського режиму.

Молимося за наших військових, які борються з російським нацизмом. Історія свідчить: наш народ - непереможний! Слава захисникам України різних часів!

І віримо, що незабаром будемо святкувати ще один великий День Перемоги.
З Днем памʼяті та перемоги над нацизмом у Другій світовій!

Слава Україні!