«Найкраща мама Землі» - свято в центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю

Дата: 11.05.2023 15:41

У травні, коли оживає природа, розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято найріднішої, наймилішої, найближчої до нас людини – Матері. Цей день відзначається у другу неділю травня.

Фото без описуУ переддень Дня Матері У переддень Дня Матері Інна Крамар, асистент вчителя-реабілітолога, разом із вихованцями Городоцького центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Городоцької міської ради підготувала святковий захід «Найкраща мама Землі». У заході брали участь усі діти присутні мами милувались виступами своїх дітей, раділи кожному їхньому слову. Діти декламували віші, дякували своїм матусям за турботу й виховання, співали пісні про маму, гармонійно кружляли у танцях. Особливо зворушливо було вручення дітьми подарунків матусям, які зробили своїми руками. На завершення свята діти виконали флешмоб «Найкраща мама Землі».

Фото без описуЗ вітальним словом до усіх матерів звернулась Ольга Іванівна Бистрицька, керуюча справами(секретар) виконавчого комітету Городоцької міської ради, подякувала вихованцям за гарне свято.