День матері - привід сказати мамі про те, що вона - найрідніша та найдорожча людина

Дата: 17.05.2023 15:16

День матері - це одне з найзворушливіших свят, тому що кожен з нас із дитинства несе в душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, підтримає, вибачить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

З нагоди саме цього свята у стінах Кремінянської гімназії, учні та вчителі  підготували благодійний концерт, який традиційно проходить в другу неділю травня. Під час війни захід був спрямований на допомогу нашим захисникам-односельчанам, які сьогодні боронять нашу Батьківщину від російських загарбників.

На святковому концерті під гаслом «Шлях до Перемоги» ведуча Руслана Дубас з школярами старанно вітали матусь та бабусь, даруючи чудові музичні композиції, вірші. З почуттям щирості читали вірш-молитву Олександра Діновська та Богдана Шупер, які артистично передали усю глибину змісту твору. Навіть маленька вихованка дитячого садочку Марія проявила бажання заспівати пісеньку. Чарівно прозвучало клавішне соло-вітання від Миколки Поліщука та Ельвіри Сасин.

На завершення виступу вчительський колектив виконав зворушливу пісню «Там біля тополі калина росте».