Вшанували День пам’яті жертв політичних репресій

Дата: 18.05.2023 16:00

Традиційно, у третій четвер травня, керівництво міської ради зустрічається із жителями нашої громади, члени родин яких зазнали переслідувань в часи Великого терору 1937-1938 років.

Сьогодні, 18 травня, в приміщенні Центральної публічної бібліотеки відбулась чергова така зустріч з нагоди вшанування Дня пам’яті жертв політичних репресій та жертв пам’яті геноциду кримськотатарського народу за участі першого заступника міського голови Артура Косінського, керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Ольги Бистрицької, голови Городоцького районного товариства політв’язнів та репресованих Францішки Чернецької.

Пам'ять всіх загиблих у період Великого терору 1937-1938 років присутні вшанували хвилиною мовчання.

“ В нашій історії дуже багато трагічних сторінок. В ці дні ми традиційно зустрічаємося, аби вшанувати людей, які, боролися за добро, справедливість, вірили в майбутнє, мали совість говорити правду і були знищені або репресовані», – зазначив у вступному слові перший заступник міського голови Артур Косінський.

Звернулась до учасників голова товариства Францішка Чернецька, яка подякувала керівництву міської ради за підтримку і увагу до членів товариства. Під час зустрічі присутні ділились спогадами своїх родин про пережите. Після завершення зустрічі, учасники поклали квіти до пам’ятника.

Пам’ятаємо жертв політичних репресій заради життя майбутнього.