День Героїв України на Городоччині

Дата: 23.05.2023 16:25

Щорічно 23 травня українці відзначають День Героїв України, свято величі духу українських вояків – борців за волю України і є символом незборимості Української Нації.
Цього дня Україна вшановує памʼять всіх героїв, які відстоювали її суверенітет і незалежність, а зараз ведуть боротьбу проти російської армії за нашу свободу. Це горде і одночасно сумне свято, багато українських героїв розплатилися життям заради своєї країни. Цей день має особливу цінність, адже всіх громадян країни можна назвати героями, які по-своєму протистоять російській окупації.

Сьогодні, в умовах воєнного стану, Герої нашого часу щодня мужньо боронять Україну, захищають рідну землю від російських окупантів за незалежність країни і вільне її майбутнє, повставши проти насилля та несправедливості. Нажаль, ми платимо дорогу ціну, щодня гинуть найкращі, найсміливіші дочки та сини, які віддали найцінніше - власне життя.
В цей памꞌятний день у місті Городок на алею Слави прийшли вшанувати памꞌять загиблих у війні городдичан міський голова Неоніла Андрійчук, секретар міської ради Олена Гріх, начальник відділу поліцейської діяльності №1 Хмельницького районного управління поліції Головного управління національної поліції в Хмельницькій області Юрій Краковецький, начальник другого відділу Хмельницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Володимир Стецко. Вшановували памʼять своїх односельців і на території старостинських округів, у селах: Бедриківці, Лісогірці, Новому Поріччі, Купині, Лісоводах, Чорниводах, Кремінні, Підлісному Олексинці, Завадинцях, Жищинцях, Великому Карабчіїві.

Ми даруємо щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє щире синівське серце до ніг Матері-України, чий героїчний чин став прикладом для майбутніх поколінь.
З Днем героїв України! Хай на нашій рідній землі, освяченій кров’ю Героїв, знову запанує мир і злагода. Зичимо добра кожній родині, а нашій державі – процвітання, сили й слави!