Нові обмеження. Під час повітряної тривоги техніка на полях Городоччини не повинна працювати

Дата: 29.05.2023 09:28

Відтепер, під час повітряної тривоги на території Хмельницької області  аграрії повинні призупиняти будь-яку роботу сільськогосподарської техніки на полях. Відповідне рішення прийняв перший заступник начальника Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Тюрін на раді оборони області, що відбулася 23 травня.

Під час наради чиновник закликав хмельничан із розумінням поставитися до вказаних змін, аби не заважати працювати нашим Збройним силам України під час ворожих обстрілів та не відвертати увагу воїнів звуком техніки.

За словами Сергія Тюріна, в області й досі тривають роботи з ліквідації наслідків надзвичайної події, що склалася у зв’язку із ворожою атакою ударним БПЛА 13 травня.

— Зокрема, тривають роботи з оцінки та відновлення пошкодженої інфраструктури, домоволодінь, закладів культури, охорони здоров’я, освіти та інших комунальних закладів двох територіальних громад області, які внаслідок нападу зазнали матеріальних збитків та значних руйнувань, — проінформував заступник начальника Хмельницької ОВА.

Джерело:https://horodok.city