У Городку почали латати ями на дорогах. Які вилиці вже відремонтували

Дата: 29.05.2023 09:47

У Городку почали латати ями на дорогах. Ремонтні роботи виконують фахівці дорожньо-будівельної фірми URD «Українські дороги».

За словами начальника відділу ЖКГ, інфраструктури та благоустрою Городоцької міської ради Сергія Літвінчука, дорожники даної фірми мають зробити поточний ремонт всіх центральних доріг міста, зокрема по вулицях Подільська, Київська, Шевченка Т., Гончара О., Грушевського, Ткачука Г.І., Індустріальна, Зелена, Станційна, Залізнична та Сергія Виноградського.

— Це потужна організація, яка проводить не лише поточні, але й капітальні ремонти доріг. Дорожники латають ями методом напилювання машиною типу «Shafer». Вони вже відремонтували дорогу по вулиці Олександра Мельника. На даний час працюють по вулиці Шевченка, — відмітив Сергій Літвінчук.

Тим часом дорожники комунального підприємства «Городоккомунсервіс» ремонтують дороги у старостатах громади. Відремонтували вже у Радковицькому, Кузьминському та Бедриковецькому старостатах. Працюють комунальники й у Городку. Зокрема по вулиці Амосова.

— На даний час наші фахівці там розчищають вулицю, щоб могла проїхати техніка, а потім дорогу засипатимуть щебнем та грейдеруватимуть, — пояснив начальник відділу ЖКГ, інфраструктури та благоустрою Городоцької міської ради.

Загалом на проведення поточного ремонту доріг цього року з місцевого бюджету виділено 1 мільйон 900 тисяч гривень.

Використано інформацію та фото сайту: https://horodok.city