Драма-феєрія Лесі Українки «Лісова пісня» у постановці творчого колективу вихованців Городоцького центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю

Дата: 02.06.2023 10:22

1 червня 2023 року у Городоцькому міському Будинку культури відбулась вистава «Лісова пісня» за однойменною драмою-феєрією Лесі Українки у постановці творчого колективу вихованців Городоцького центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Городоцької міської ради. Уже вдруге наші вихованці вийшли на велику сцену,  показали свої театральні здобутки перед величезною аудиторією глядачів. Своїми виступами  діти знову й знову доводять, що віра у власні сили творить дива.

Кожен учасник дійства, готуючись до вистави, з великою відповідальністю опановував свій образ.  Завдяки проникливій  грі акторів-любителів глядачі перенеслись у чарівний світ природи та складних людських взаємин. Зал щиро аплодував за красиву гру та рідкісне у наш час задоволення  -подивитись справжню виставу, зіграну вживу.

Колектив Центру висловлює щиру вдячність за високу оцінку  та щедрі подарунки Гріх Олені Іванівні, секретарю Городоцької міської ради, Косінському Артуру Валерійовичу, першому заступнику міського голови, Поворознику Володимиру Васильовичу, депутату Хмельницької обласної ради, Герезі Олександру Володимировичу, народному депутату України, Стецку Володимиру Мироновичу, начальнику центру комплектації та соціальної підтримки, Савчуку Анатолію Миколайовичу, голові Хмельницького обласного товариства інвалідів «Союз організацій інвалідів в Україні», Карапозюку Василю Миколайовичу, директору Хмельницького обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, Рибаку Сергію Володимировичу, начальнику відділу освіти, молоді та спорту міської ради, педагогічним та учнівським колективам навчальних закладів міста,    Кушніру Олександру Володимировичу, директору та колективу КНП «Городоцька міська багатопрофільна лікарня»,  Андрійчуку Анатолію Семеновичу, директору та колективу КНП « Городоцький центр первинної медико-санітарної допомоги»,  Бистрову Володимиру Юрійовичу, начальнику та колективу  дільниці технічної експлуатації споруд зв’язку цеху телекомунікаційних послуг №3 Хмельницької філії ПАТ «Укртелеком», Столярському Івану Ярославовичу,  старшому інженеру  служби експлуатації систем газопостачання  Городоцької дільниці АТ «Хмельницькгаз»,  Моцній Оксані Миколаївні, начальнику та колективу  відділу соціального захисту населення виконавчого комітету  міської ради, Шевченко Надії Іванівні, директору та колективу Городоцького центру надання соціальних послуг, Надвиничній Наталії Анатоліївні, головному спеціалісту відділу культури, національностей, релігій та туризму  міської ради, Походонько Оксані Олексіївні, директору та колективу Городоцького міського Будинку культури, жителям нашого міста.

У 2022 році Центр став переможцем  проєкту уряду  Японії  по програмі КУСАНОНЕ, в результаті якого  придбано  спецавтомобіль  «FIAT DUKATO». Цього дня Савчук Анатолій Миколайович, голова Хмельницького обласного товариства інвалідів «Союз організацій інвалідів в Україні», вручив нашому Центру ключі від спецавтомобіля, яким буде здійснюватись довіз дітей та осіб з інвалідністю.

Використано фото: https://horodok.city