“Діти – наше майбутнє!”. 22 планшети дітям переселенцям

Дата: 02.06.2023 15:19

1 червня у світі відзначають День захисту дітей. На жаль, цього річ це свято ми відзначаємо в умовах повномасштабної війни. Значна частина маленьких українців були змушені покинути рідні домівки та знайти прихисток далеко від дому. У такий важкий для нас усіх час, ці діти як ніколи заслуговують на турботу та посмішку на обличчі.

За дорученням начальника Хмельницької РВА Анатолія Катеренчука, його заступниця Заряна Попадіна спільно з представниками Міжнародної організації з міграції IOMUkrainе передали 22 планшети дітям переселенцям, які проживають на території Хмельницького району, а саме у Теофіпольській та Городоцькій громадах.

Окрім того, заступниця очільника району відвідала прийомні та багатодітні сім’ї, дитячий будинок сімейного типу у Городоцькій, Теофіпольській, Заслучненській, Антонінській громадах та з нагоди Міжнародного дня захисту дітей передала солодощі та подарунки.

Як кажуть у народі: “Діти – наше майбутнє!”. І саме від нас, дорослих, від нашої турботи та уваги, залежить якими особистостями вони стануть та чого досягнуть.

Джерело: https://km-rda.gov.ua