ЗВЕРТАЄМО УВАГУ ГРОМАДЯН НА РОБОТУ КОНСУЛЬТАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ

Дата: 09.06.2023 15:46

З метою оперативного надання кваліфікованої інформаційної допомоги населенню з питань додержання законодавства у сфері захисту прав споживачів при Головному управлінні Держпродспоживслужби в Хмельницькій області функціонує Консультаційний центр захисту прав споживачів.

Консультаційний центр був створений задля забезпечення належного рівня захисту прав споживачів на території області, створення дієвої системи консультування споживачів, підвищення їх рівня загальної правової грамотності, ступеня поінформованості, для надання консультацій (роз’яснень), ефективного реагування на звернення та скарги споживачів у сферах захисту споживачів, дотримання законодавства про рекламу та антитютюнового законодавства, державного ринкового нагляду, метрологічного нагляду та допомоги в оформленні звернень відповідно до законодавства.

Отож робота Консультаційного центру захисту прав споживачів організована таким чином, щоб кожен громадянин отримував вичерпну інформацію щодо питань, віднесених до компетенції служби.

Для отримання консультацій з питань захисту прав споживачів, допомоги в оформленні заяв відповідно до встановлених вимог законодавства, у випадку порушення ваших прав як споживача, звертайтеся:

• за телефоном: 0382- 76-29-29
  • за адресою: м. Хмельницький, вул.Грушевського, 87, 2 поверх