Дата: 13.06.2023 15:50

Відділ агропромислового розвитку та земельних відносин виконавчого комітету Городоцької міської ради відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднює проєкт регуляторного акта «Про встановлення середньої (базової) вартості одного квадратного метра земель міста Городок Хмельницького району Хмельницької області».
Метою прийняття даного проєкта регуляторного акта є встановлення середньої (базової) вартості одного квадратного метра земель міста Городок Хмельницького району Хмельницької області, що дозволить забезпечити надходження коштів від земельного податку, орендної плати за землю, продажу земельних ділянок до міського бюджету до моменту прийняття оновленої нормативної грошової оцінки земель міста Городок. Розробником проєкту регуляторного акта є відділ агропромислового розвитку та земельних відносин виконавчого комітету Городоцької міської ради.
Проєкт регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Городоцької міської ради https://gorodocka- gromada.gov.ua/, в розділі «Регуляторна політика».
Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються в письмовому вигляді на поштову адресу або електронною поштою протягом одного місяця з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу (з 13 червня по 13 липня 2023 року) за адресою: 32000, Хмельницька область, м. Городок, вул. Грушевського, 53 E-mail: 04060708@mail.gov.ua

Начальник відділу
агропромислового розвитку
та земельних відносин