Запрацювала Рада з питань внутрішньо переміщених осіб

Дата: 14.06.2023 16:10

Рішенням виконавчого комітету від 17 травня 2023 року № 78/2023  створено Раду з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Городоцької міської ради.

Рада з питань ВПО – це інструмент діалогу та взаємодії вимушених переселенців із владою. Це дієвий механізм інтеграції та розв’язання проблем внутрішньо переміщених осіб.

Сьогодні, 14 червня, у залі засідань міської ради відбулось перше засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб за участі міського голови Неоніли Андрійчук, секретаря міської ради Олени Гріх, координатора БФ «Рокада» Андрія Цариценка, керівників відділів міської ради та внутрішньо переміщених осіб.

Метою зустрічі було визначення  напрямку інтеграції внутрішньо переміщених осіб у громаді та обговорення проблем і потреб ВПО, що мешкають у Городоцькій територіальній громаді. Можливості співпраці органів місцевого самоврядування та ВПО у вирішенні їх проблем.

У підсумку – було визначено ключові напрямки, над якими на цьому етапі працюватиме Рада.