100 – річниця дільничного офіцера поліції

Дата: 16.06.2023 15:29

Сьогодні, 16 червня 2023 року у відділі поліцейської діяльності №1 Хмельницького районного управління поліції Головного управління національної поліції в Хмельницькій області відбулися заходи приурочені 100 – річниці дільничного офіцера поліції.

Дільничні офіцери поліції – люди, які не мають вихідних і завжди приходять туди, де потребують їхньої допомоги, вони завжди перебувають на варті безпеки та спокою громадян. Найважливішим критерієм для кожного дільничного офіцера поліції є довіра і безпека населення.

Зі словами привітань із професійним святом, завітав заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів  ради Роман Конюшко.

За сумлінне виконання службових обовꞌязків, високий професіоналізм та з нагоди свята, найкращих працівників нагороджено подяками міської ради, подарунками та квітами.