Меморандум про співпрацю підписано

Дата: 20.06.2023 16:19

Сьогодні, 20 червня, у залі засідань міської ради було підписано Меморандум про співпрацю між Городоцькою міською радою та Громадською організацією “Центр реабілітації та  відновлення”.

Метою та предметом даного Меморандуму є співпраця Сторін у сфері благодійної діяльності у Городоцькій міській територіальній громаді.

Як зазначила Олена Дорога, голова правління громадської організації “Центр реабілітації та відновлення”, основна мета організації — надати соціальну та психологічну підтримку вразливим верствам населення (вимушено переміщеним особам, сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, особам ромської діаспори та особам з інклюзією).

Меморандум про співпрацю підписали терміном на 1 рік.

Таким чином, соціальний діалог у Городоцькій територіальній громаді вийшов на новий рівень.