Lifelong learning: «Навчання протягом всього життя»

Дата: 29.06.2023 13:14

Lifelong learning. Якщо прогуглити це словосполучення, то знайдуться грандіозні 300 млн сторінок. Цей вислів можна перекласти як «Навчання протягом всього життя» — тобто безперервне оволодіння новими знаннями та навичками. Цей принцип вже є ключовим для більшості розвинених країн. Сучасний світ змінюється надто швидко, аби вивченого в школі чи університеті вистачило надовго. Саме тому Дія.Освіта надає українцям і українкам усі можливості встигати за змінами й ставати успішними, отримуючи нові навички та нові професії.

Отже, Дія.Освіта — це унікальна  можливість отримати нові навички та зробити крок назустріч новій професії. Вчись,перейшовши за посиланням https://osvita.diia.gov.ua