Зустріч з омбудсманом

Дата: 29.06.2023 16:59

Сьогодні представники Городоцької міської територіальної громади прийняли участь у зустрічі з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини Дмитром Лубінцем, який перебував з робочим візитом на Хмельниччині.
Зустріч відбулась в залі Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова.
Перед присутніми виступили голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк та перший заступник Хмельницької ОВА Сергієм Тюріним.
Дмитро Лубінець відрекомендував Представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Хмельницькій області Оксану Кізаєву. Представив структуру Секретаріату, розповів про основні напрями роботи, відповів на актуальні питання сьогодення та розповів про роботу регіонального представництва.
«Продовжуємо розвивати регіональну мережу нашої інституції, аби бути ближчими до громадян і результативніше реагувати на проблемні питання!», - зазначив Уповноважений.