Городоцька міська територіальна громада

Поважний ювілей, 90 –річчя, відзначив Петро Лисаковський

Дата: 30.06.2023 15:29

29 червня 2023 року своє 90-річчя відзначив житель селища Лісоводи Лисаковський Петро Іванович.

Зі словами  вітань до ювіляра завітали працівники Лісоводського старостинського округу, ради Ветеранів та працівники сільського Будинку культури.

«Такий ювілей — дуже важлива і значима подія, адже далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний вік.  Нехай здоров’я не підводить,   а близькі люди  тішать своєю турботою та увагою. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття. Низький уклін Вам за ту складну життєву дорогу, по якій Ви пройшли гідно, будучи учасником різних  історичних подій»,  наголосив староста Ігор Осика, вітаючи з ювілеєм Петра Івановича.