У відділі поліції подвійне свято

Дата: 04.07.2023 11:03

Сьогодні, 04 липня 2023 року у залі засідань відділу поліцейської діяльності №1, що обслуговує Городоцьку територіальну громаду, відзначають професійне свято з нагоди Дня Національної поліції України і 7-ї річниці груп реагування патрульної поліції.

Цьогоріч 7-ма річниця груп регування патрульної поліції припала на дату свята Дня Національної поліції України.

Захищати життя, здоровꞌя, права і свободи, протидіяти злочинності та забезпечувати громадську безпеку – все це непрості завдання, з якими щодня необхідно справлятися правоохоронцям. Робота патрульної поліції - це підтримка правопорядку в громадських місцях, з метою попередження і припинення правопорушень, профілактика злочинів, а також притягнення правопорушників до відповідальності, підтримання звꞌязку та взаємодія з населенням громади.

В урочистих заходах прийняв участь заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Роман Конюшко.

Вітаючи захисників правопорядку із святом кращих працівників поліції нагороджено Подяками міської ради, подарунками та квітами.