Лісоводчанка Ніна Магола відзначила своє 90-річчя

Дата: 07.07.2023 15:39

7 липня 2023 року своє 90-річчя відзначає жителька села Лісоводи, Магола Ніна Іллівна.

Зі словами вітання до ювілярки завітали:  староста Ігор Осика,   представники ради ветеранів старостинського округу та працівники сільського Будинку культури.

Працівники культури привітали Ніну Іллівну зі значною подією, 90-річним ювілеєм, теплою та душевною піснею. Поринули у спогади, які наповнювали серця зворушливими почуттями. Не думала Ніна  Іллівна, що дитячі  роки   та роки на схилі літ   протікатимуть у період війни, а  її онук   захищатиме територіальну цілість і незалежність нашої держави. Односельці побажали ювілярці, у почесні  90,   великого запасу сил, здоров’я і енергії, перемоги та мирного неба над Україною.