Усі рішення прийнято одноголосно

Дата: 13.07.2023 16:44

Чергове засідання виконавчого комітету Городоцької міської ради, яке відбулось 13 липня, викликане розглядом різних нагальних питань  життєдіяльності громади.

Обговорили питання про внесення змін до Бюджету Городоцької міської територіальної громади на 2023 рік.

Внесли зміни до окремих рішень виконавчого комітету міської ради.  Порушили клопотання щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня» жительці м.Городок Стрихуляк Валентині Антонівні. Прийняли ряд рішень, які стосуються  взяття на квартирний облік громадян, як таких, що потребують поліпшення житлових умов, які мають право на першочергове отримання житла, дитину-сироту та особу з інвалідністю внаслідок війни. Надано дозволи на підчистку та зрізування зелених насаджень, на благоустрій земельної ділянки.  Погоджено режим роботи об’єкту торгівлі.

У зв’язку з проведенням капітального ремонту мосту на річці Тростянець по вулиці Гончара О. у м.Городок, затвердили тимчасову схему організації дорожнього руху.

А також, надали дозвіл на тимчасове розміщення дитячих  розважальних атракціонів, які працюватимуть 15 та 16 липня на території міського стадіону «Колос».

Прийнято шість рішень щодо захисту прав та законних інтересів дітей.

Члени виконавчого комітету ознайомились із інформацією  про стан розгляду звернень громадян за I півріччя цього року.

З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення виконавчого комітету, з якими можна детальніше ознайомитись відвідавши сайт міської ради https://gorodocka-gromada.gov.ua