У Городку депутати перейменували п'ять вулиць. Їх назвали іменами полеглих воїнів

Дата: 18.07.2023 14:58

У Городку перейменували три вулиці та два провулки. Тепер вони називатимуться іменами полеглих воїнів із Городка. Відповідне рішення прийняли депутати Городоцької міської ради 14 липня.

За словами секретаря міськради Олени Гріх, увіковічили імена воїнів у назвах вулиць та провулків за ініціативи їхніх рідних, які зверталися до органу місцевого самоврядування з відповідними зверненнями.

— До нас надійшло п'ять звернень від рідних, друзів та однокласників загиблих городоччан. Їхні звернення розглянула постійно діюча топонімічна комісія і рекомендувала прийняти рішення про перейменування вулиць та провулків, — пояснила Олена Гріх.

Вулицю Червоний Майдан, що у центрі міста, перейменували на вулицю Артема Гончарука,

Призаводську — на вулицю Богдана Слободяна,

Некрасова — на вулицю Владислава Хаєцького,

провулок Назарія Яремчука на провулок Віталія Ясінського,

провулок Затишний назвали іменем Олександра Башука.

Тепер у Городку є сім вулиць названих у пам'ять про загиблих захисників із Городка. Попередньо була перейменована вулиця Саксаганського на вулицю Олександра Дезіка, а вулиця Ватутіна — на вулицю Олександра Мельника.

Нагадаємо, людям, які живуть на перейменованих вулицях, не потрібно вносити зміни у паспорті, свідоцтві про право власності на нерухомість, договорі купівлі-продажу, обміну чи дарування.

Джерело: https://horodok.city