Городоцька міська територіальна громада

Спам-повідомлення: «Подивіться, хто загинув у ДТП, я думаю, ви його знаєте, так шкода…»

Дата: 26.07.2023 13:20

У Facebook зловмисники масово тегають публічні сторінки або надсилають користувачам спам-повідомлення з текстом: «Подивіться, хто загинув у ДТП, я думаю, ви його знаєте, так шкода…».

Мета такої розсилки - змусити користувачів перейти за посиланням, щоб у подальшому заволодіти доступом до сторінок власників у соцмережі.

У жодному разі не переходьте за посиланням сумнівного типу. Якщо ви отримали таке повідомлення, потрібно надіслати скаргу на допис та заблокувати джерело його розповсюдження!

Якщо ж ви стали жертвою шахраїв та втратили доступ до своєї сторінки у соцмережі - зверніться до Кіберполіція або інших компетентних органів.