Дата: 14.08.2023 13:58

Футбол - це гра, яка об'єднує людей, яка має своєрідну ауру, що панує на полі. Це адреналін, рушійна сила, яка дарує позитивні емоції та чудові враження.

З 21 травня 2023 року тривали змагання за першість Городоцької громади з футболу - 2023. У змаганнях взяли участь 5 місцевих команд: «Вікторія Л-Ч» (м.Городок), «Жищинці» (с.Жищинці), ФК «Лісоводи» (с.Лісоводи), «Спарта» (м.Городок ) та  «Спортінг» (с.Чорниводи).

За результатами 10 турів переможцем змагань стала команда «Спортінг» с.Чорниводи. Друге місце посіла команда «Спарта» м.Городок, а третє – «Вікторія Л-Ч» м.Городок.

Фото без опису   Фото без опису

Привітав учасників змагань директор Городоцького міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Юрій Смик.

"Спорт завжди гідний поваги. Він розвиває силу волі та мотивує прагнення до перемоги…  Футбол ‒ це адреналін, рушійна сила, яка дарує позитивні емоції та чудові враження, яких так не вистачає в той час, коли наша країна відвойовує свою незалежність. Саме сьогодні ми повинні показувати, що ми сильні, мужні, незламні. І непереможні!", - підсумував Юрій Смик.