Шановні жителі Городоцької міської територіальної громади! Щиросердечно вітаю вас з Днем Незалежності України!

Дата: 24.08.2023 08:00

День Незалежності – це найважливіще святo, найвища цінність кожної нації. Особливо, у час, коли українські захисники борються за нашу свободу та волю, у час коли йде боротьба з загарбниками за життя Української держави.

Сьогодні ми дякуємо усім захисникам, які мужньо захищають Батьківщину від агресора.

Нехай наші серця наповняться гордістю за нашу державу, за наше місто, громаду, за наш рідний край, прагненням до єдності та порозуміння. Нехай наша спільна плідна праця стане надійною запорукою щасливого майбутнього України.

Бажаю усім нам Перемоги та довгоочікуваного миру. Нехай любов до рідного краю згуртовує нас для здійснення одного для всіх бажання – процвітання соборної, вільної, неподільної і могутньої України.

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою, міський голова                                     Неоніла АНДРІЙЧУК