Приватних підприємців привітали зі святом

Дата: 04.09.2023 08:14

Традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у державі відзначається День підприємця. Це свято запроваджене з урахуванням великої ролі підприємництва і приватної ініціативи у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем та визнаючи його вплив на формування, становлення та розвиток національної економіки.

Фото без описуБез діяльності підприємництва взагалі важко уявити існування нашого суспільства. Підприємці – це люди, які спрямовують свою діяльність на виробництво товарів та надання послуг, отримуючи прибуток та сплачуючи податки. Такі люди є надважливими для економіки і соціального життя громади, завжди ініціативні, впевнені у собі та енергійні.

З нагоди свята, у залі засідань міської ради, перший заступник міського голови Артур Косінський привітав усіх підприємців міста й громади з професійним святом, подякував за самовіддану працю, особистий внесок у розвиток підприємництва, створення додаткових робочих місць та участь у формуванні бюджету територіальної громади у воєнний час. Найкращих підприємців відзначили Подяками міської ради.